cech moravských,českých a slovenských pirátů

Anketa

Co ty na to??

móóc dobrý (192)
95%

fuj tajbl!! (9)
4%

nemám rád lebky ani piráty (1)
0%

Celkový počet hlasů: 202

 

 

No co, život jde dál a my sme si užili krásný měsíc všichni pospolu u ostrova. Hned po strátě ostrova jsme se dostali do konfliktu s turkem! 

Mimochodem s tím turkem, jehož lodě netrpělivě sledovali obléhání našeho ostrova, kteréhož jsou nyní vlastníky!! Kapříkovi vytekly nervy a vydal se na válečnou stezku. [C¤]ale začali topit vše co mělo v nicku 55Ł. Doxy tento incident díky Neptunovi zažehnal.
Tak-že vojna s turkem se nekoná. Možná je to škoda, mohli jsme jim vzít ostrov:)))  31.5. pondělí-zebranie aliance, turci se chtějí s námi - tedy s  P&R spojit. To už tu taky bylo :D:D. Díky hoši.....90% pirátstva je proti. Vystačíme si. Žádné megakorporace!!! Takovej kolaps na vlnách seafightu jsme dosud nezažili od 10.6. nehratelné !!!! (Bigpoint nezvládá svou práci :)))

Fotbalová munice pomohla enemíkům k rychlejšímu zvládnutí svitků a tak se stalo, že jich většina má 180 000 HP!!! Stávají se tak těžším oříškem:) Ale jak praví klasik "Nic netrvá věčně, ani láska k jedný slečně:))))"

Začátek července - P&R má sedum ostrovů!! Velké lákadlo pro některé členy našeho cechu. Stanovy cechu ovšem hovoří jasně! Porušení se trestá vysazením na pustém ostrově a tak se od nás bohužel odloučil pirát Piky. DJ Sparo též odchází. PMW nešutí nás a my zase je. Bylo otázkou několika hodin, kdy se párci dozví o našem nevyhlášeném příměří. 

 Tak ne ze svitků, ale čarodějným použitím trámů a děl současně na palubách, si někteří hráči zvedají své sebevědomí (a ne jen to)!! Už víme ty prefíkaný Lišáku odkud si vzal tolik HP :D    Koncem července přichází nové a jak jinak, perly cucající vylepšení ve hře - "Zušlechťování děl a kulí" Všichni zušlechťujeme! Poněvadž: Kdo chvíli stál, už stojí opodál :)))) BigPoint nasadil novou loď Ghost Rider. 8.8. 2010 dostávají naši enemy RώP, NAP!! Jsme téměř bez nepřátel.  15.10. 2010 Turci zase zlobí. Byli jsme jen krůček od waru. 18.10. 2010  od nejmenovaného zdroje se  dozvídáme že poté co se vzdal pirát všech moří Julien Marcel, hledá aliance PvP nové enemy.

 

Naše situace ohledně koalice je nejasná. Jsou zde určité staré rány (ještě z ONE) které se jak vidno jen tak nezhojí!  Tři aliance PvP nám vyhlásily týdení War. Nakonec z toho byl jen jeden den.   Pak následuje dlouho očekávaná, tajemná "Dýňová slavnost - Halloween". Tak je po waru trval jenom jeden den! A je to tu - Turci se dočkali! Sestříleli dne 31.10. ZPP-čkům ostrov na 13/1 a vzali si i ostrov aliančních přátel ©s★ na 13/2. Prej se jim třináctky líbí. Tak že War!!!!! Ostrovy maj a teď by chtěli nap - Bít proradný turasy do konce seafightu:))) I u nás maj vroubek za  čtrnáct dvojku! Zase se začali tvořit war koalice a tak byl 7.11. po týdnu war ukončen:)

Tak máme zase ostrov! Na 14/2. Převzali jsme ho od [V×Ð]  z důvodu jejich Waru s PvP. No spíš Odkoupili za 210k perel. Dne 14.11. 2010.  Je tu další vylepšení které prověří naše truhlice perel, již tak dost zkoušené BigPointem. Jsou to pevnosti a nové nástavby na lodi. UÁU!!!!

 

 Žádnej konec se nekoná :) "Pozůstalí" zvolili nového náčelníka ,

kterým se stal pirát 乂.:ζαקקy:.乂 a poradní sbor. Jede se dál!

Podnikli jsme likvidační akci ostrovů Alf. Jednu chvíli jsme měli tři ostrovy za 30 min v  osmi lodích :D

Cech 55Ł Gunpowder, založilo LP 3.1.2010 několik skalních pirátů z obávaného
cechu ®CZ Patriot. Vedeným náčelníkem corsaro exe. Tento cech rozložila příšera
zvaná Entropie. Tito neohrožení piráti brázdí všechna světová moře a oceány.
Ač jsou piráti tohoto cechu mírumilovní dobráci, jsou nuceni jít z waru do waru
a potýkat se s různou bukanýrskou cháskou.

Sami v předešlém cechu jsme byli majiteli dvou ostrovů na 9/2 a později 13/1. Proto

na delší čas my i náš nynější náčelník TOMMI na ostrov nepomýšlíme. Ale nikdy

neříkej nikdy.

Kdysi jsme žili šťastně a spokojeně v mírové alianci Korsarstwo Polskie. Časem se k 

nám přidala část aliance The Brethren of the Coast a začal jeden z nejdelelších WARů

s nepřáteli Alfa a Omega, GoW, aliancí F4W a dalšími. Nepřátel stále přibývalo a tak se z mírové

koalice stala Turkish war coalition. Pročež jsme byli nuceni se spojit s tureckými cechy.....

 V pirátském cechu pětapadesátek to vře, pirátstvo se bouří, ztráty jsou veliké a na moři už není bezpečno.

Piráti žádají odchod do mírové aliance. Únava z neustálé obrany před hordami enemy je patrná...

LP 5.3.2010 jsme nalezli nové útočiště u Polish Revolution( P&R)

Přicházejí zvěsti o dalších odchodech bratstev a cechů z aliance ONE. Cech polských pirátů ZPP zakladatelé

Korsarstwa odcházejí a nabízejí nám spoluúčast /které si nesmírně vážíme/na založení nové mírové aliance. Děkujeme Czarek, ale

nemůžeme a nechceme zradit důvěru P&R , kteří nám v těžké době poskytli azyl. 

Jiná aliance, jiný způsob boje. Enemy tu také jsou a wary nejsou tak masivní jako u One. Hlavní enemy ISW a EJA(picak:).

Neštstí nechodí po horách ale po lidech. V polsku je vyhlášen týdení státní smutek /10.-17.4.2010/a je vyhlášen po tuto dobu klid zbraní.

Nikdo netouží po dalším waru a tak se nešutí a nešutí až přejde příměří v mír. Ale další nepřítel na obzoru (PMW)a jeho ostrov na 14/2 se stává naším. 20.4. ve 21,59h máme ostrov. 8.5. opustil cech Jirka /Lightning. 16.5.v 7,00h ostrov padl.

 

 

Některý věci se vyřeší sami! Byli jsme 5.7.2010 v 22,00 vyobcováni z aliance P&R. Ujali se nás přátelé ze ZPP. Kam s námi bohužel už neodchází  pirát Tiba:( ale vzali jsme zpět Pikyho. Paťo odchází. Toto léto zdá se být poněkud rozmarné :)))

Objevilo se nové zakázané kouzlo, které dodává lodím zakázaným způsobem HP. 

 

 Rozhodovali se mezi Korsarstwem a Bretenem. Samozřejme to bylo 40:60 pro naše bratstvo:) No, naše mírová ali by pro tyto piráty byla stravitelnější sousto! A tak lídři Korsarstva sjednali koalici s aliancemi  Verfluchte Legenden der Weltmeere Pirates of the New Millennium. Přešla je chuť se kočkovat.....:)))

 

Dlouho očekávaná "Zimní slavnost" se kvůli technickým problémům o týden přesouvá!!! Tak by měla vypuknout 6.12. 2010:) Zatím se musíme spokojit s dvojnásobkem eli bodů které dává sněhová munice a s dárečky s adventního kalendáře. Ještě jedna událost: Odešli jsme od Magret a jsme zase Jen Korsarstwo Polskie. Dne 15.12. 2010 padl náš ostrov i ZPP. Máme war se                           Sﮎƒ™,A&Ω,@UL,S☆C,D@!,C±R. Díky neustálému vylepšování hry, které stojí naše piráty moře perel, odešla půlka cechu hrát Bounty Bay a druhá půlka nehraje tak aktivně jako dřív. Že by THE END.........???

Včera enemy dneska spojenec, tak už to na sea chodí. Korsarstwo se spojilo s Alfama. Inu máj ten lásky čas :))))